top of page
  • KOKO BALDAI

SOFA STOVINTI NE PRIE SIENOS: kaip išnaudoti erdvę ir sukurti jaukumą?

Kuomet sofos statymo vieta yra pasirenkama ne prie sienos, tuomet galima suteikti kambariui išskirtinumo, erdvės pojūtį. Vis dėlto prieš pasirenkant tinkamą modelį, yra keli svarbūs dalykai, kuriuos verta apsvarstyti.


ameli sofa
AMELI sofa
Pirmiausia, reikėtų išsirinkti sofą, kurios nugarinės dalies dizainas ir apdaila atitiktų tavo interjero stilistiką, kadangi ji bus matoma iš įvairių kampų, svarbu, kad sofa derėtų prie viso kambario dizaino ir sukurtų harmoniją.


Kitas svarbus aspektas yra dydis ir proporcijos. Prieš įsigyjant sofą, svarbu išmatuoti vietą, kurioje ji stovės, ir įsitikinti, kad pasirinktas modelis telpa į šią erdvę ir neužblokuoja praėjimų.


Svarbu atkreipti dėmesį į matmenis, norint išvengti per didelio arba per mažo dydžio, kuris gali sutrikdyti kambario balansą.


CHESTER sofos
CHESTER sofos

Spalva ir audinys taip pat yra dominuojantys veiksniai. Pasirenkant spalvą, svarbu atsižvelgti į interjero atspalvius ir pasirinkti tokį, kuris harmoningai dera su kitais kambario elementais. Be to, rekomenduojame rinktis audinį, kuris yra patvarus, lengvai valomas ir atitinka tavo individualius poreikius bei gyvenimo būdą. Pavyzdžiui, jei turi vaikų arba augintinių, geriau rinktis audinį, kuris yra atsparus dėmėms, lengvai valomas ir atsparus augintinių nagučiams.Galiausiai, viskas apie sofą erdvėje yra susiję su estetika ir praktiškumu. Norisi, kad ji būtų ne tik patogi, bet ir stilinga bei patrauktų dėmesį. Susikurk įdomią kompoziciją, kurioje sofa taps vizualiniu akcentu, suteikiančiu ne tik komfortą, bet ir geriausius pojūčius.


Todėl, jei tinkamai bus apgalvota ir suderinta sofa erdvėje ne prie sienos, ji taps ne tik praktiška ir funkcionalia, bet ir puikiu interjero elementu, pridedančiu žavesio ir jaukumo tavo namams.


Jeigu įkvėpėme turėti stilingą sofą, kviečiame aplankyti mūsų baldų saloną ir gauti profesionalią konsultaciją. Mūsų ekspertai su malonumu padės atrasti tinkamą sofą, atsižvelgiant į tavo individualius poreikius ir stilių.


Apsilankius mūsų salone, turėsi galimybę išbandyti įvairius sofų modelius, išsirinkti tinkamą spalvą, audinį ir formą. Ateik ir leisk mums padėti tau sukurti tobulą interjerą, kuriame mėgausiesi ilgai ir patogiai. Susitikame mūsų baldų salone!65 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page