top of page
  • KOKO BALDAI

KADA SOFĄ RINKTIS SU MIEGOJIMO MECHANIZMU IR KOKS LOVOS MECHANIZMAS TINKAMIAUSIAS?


Natūralu, kad renkantis sofą iškyla ir praktiškumo klausimas. Vienas iš jų, ar reikalingas miegojimo mechanizmas?


Taigi, kada vertėtų pamąstyti apie lovos mechanizmą sofoje:


Butas ar loftas yra vieno kambario ir atskirai miegamojo, kur galėtų stovėti lova, nėra.

Tuomet išradingas sprendimas rinktis sofą su miegojimo mechanizmu.

Visų pirma, sofa - lova neužims daug erdvės kambaryje ir antra išspręs klausimą, kur gi miegoti.
Jeigu dažnai sulaukiate svečių, pasiliekančių nakvynei.

Kai būstas nėra toks erdvus, jog tilptų papildoma lova, puikiai šį rebusą išspręs sofa su miegojimo mechanizmu svetainėje.


Sofa - lova puikiai papildys kambario interjerą, bus patogi pasisėdėjimo vieta, o atėjus miego laikui, paprastai ir greitai transformuosis į lovą.Natūralu, kad ir svečių kambarį norisi išnaudoti kitaip, kai kompanijos nesulaukei.

Galbūt ši erdvė taps darbo kambariu ar kūrybinėmis dirbtuvėlėmis, tad lova atimtų nemažai vietos. Norint ją sutaupyti, pasirinkimas sofos su miegojimo mechanizmu taip pat gali būti puikus sprendimas.

Sofa - lova gali atlikti dvigubą funkciją, sutaupys vietos ir suteiks papildomą miegamąją vietą svečiams.


KOKIE MIEGOJIMO MECHANIZMAI DAŽNIAUSIAI NAUDOJAMI MŪSŲ GAMINAMUOSE BALDUOSE?


Miegojimo mechanizmo pasirinkimas priklauso nuo pačio baldo - sofos ar minkšto kampo išvaizdos ir techninių savybių tokių kaip, pavyzdžiui, ar baldas bus ant kojelių, kiek vietos turima sofai, ar kaip dažnai bus naudojama miegojimo funkcija.


Dalinuosi įžvalgomis ir video, kada rinktis kokį miegojimo mechanizmą bei kaip jis veikia.


PF MIEGOJIMO MECHANIZMAS


PF miegojimo mechanizmas dažniausiai naudojamas, kuomet baldas - sofa ar minkštas kampas gaminamas su aukštesnėmis kojelėmis. Veikimo principas - sėdimoji dalis nusikelia ir nusileidžia susilygindama su antra miegojimo dalimi. Norint užtikrinti geresnę miego kokybę rekomenduojame naudoti antčiužinį.


DELFINAS MIEGOJIMO MECHANIZMAS


DELFINAS miegojimo mechanizmas naudojamas, kuomet baldas - sofa ar minkštas kampas stovi ant minimalistinių kojelių. Veikimo principas - ištraukiamas iš apačios, važiuoja ratukais ir pakeliamas į viršų. Norint užtikrinti geresnę miego kokybę rekomenduojame naudoti antčiužinį.


IŠLANKSTOMAS MECHANIZMAS


IŠLANKSTOMAS miegojimo mechanizmas naudojamas, kuomet sofos ilgis ribotas arba norima didesnio komforto miegant. Veikimo principas - ištraukiamas iš lovos, išlankstomas metalinis karkasas ant kurio yra čiužinys.

Jei šiuo metu sprendi, kokia sofa - lova tiks labiausiai tavo namams kviečiame aplankyti mūsų baldų saloną ir gauti profesionalią konsultaciją. Mūsų ekspertai su malonumu padės atrasti tinkamą sofą, atsižvelgiant į tavo individualius poreikius ir stilių.


Apsilankius mūsų salone, turėsi galimybę išbandyti įvairius sofų modelius, išsirinkti tinkamą spalvą, audinį ir formą. Ateik ir leisk mums padėti tau sukurti tobulą interjerą, kuriame mėgausiesi ilgai ir patogiai. Susitikame mūsų baldų salone!Kommentare


bottom of page