top of page

ČIUŽINIAI

Kokybiškam ir visaverčiam miegui reikia ne tik ergonomiškos lovos, bet ir iš kruopščiai atrinktų žaliavų pagaminto čiužinio. Mūsų internetinėje parduotuvėje – įvairaus ilgio, pločio bei storio čiužiniai iš itin aukštos kokybės žaliavų, todėl užtikrinamas ne tik ilgas tarnavimo laikas, bet ir ergonomiškumas, higieniškumas, komfortas, paprasta prižiūrėti. Miegas itin jautrus? Puikiai tiks judesių neperduodantys čiužiniai.

Kaip pasirinkti čiužinį?

Gerai išsimiegoti yra labai svarbu, nes nuo miego kokybės priklauso visos dienos produktyvumas. Tai gali lemti daugybė faktorių: jūsų nuotaika ir emocijos, kambario temperatūrų kaita, veiklos dienos metu ir t.t. Tam, kad nekiltų problemų, susijusių su nemiga, verta pasirūpinti savo komfortu ir įsigyti kokybišką čiužinį.

Čiužinio kietumas

Daugelis žmonių pirkdami čiužinį beveik nekreipia dėmesio į jo kietumą, bet tai yra itin svarbu. Čiužinio kietumą turėtumėte parinkti pagal tai, kokia poza dažniausiai miegate. Jeigu miegate ant šono, rekomenduojame minkšto arba vidutinio kietumo gaminius. Jeigu ant nugaros – rinkitės vidutinį kietumą, o miegantiems ant pilvo, rekomenduotina rinktis vidutiniškai kietą čiužinį. Dažniausiai čiužinio kietumas yra apskaičiuojamas pagal jūsų svorį, pavyzdžiui, daugiau sveriantys žmonės turėtų miegoti ant šiek tiek kietesnių čiužinių.

Čiužiniai pagal kietumą yra klasifikuojami šias kategorijas:

  •         H2 – vidutiniškai kieti, skirti iki 80 kg. svorio žmonėms;

  •         H3 – kietesni, sveriantiems virš 80 kg.;

  •         H4 – kietas, skirtas virš 100 kg.;

  •         H5 – labai kietas, ant kurio gali miegoti žmonės, sveriantys virš 120 kg.

bottom of page