top of page

PUFAI

Modernūs pufai

Tai – itin šiuolaikiški ir modernūs baldai, kurie papuoš bet kurią namų erdvę. Juos pritaikysite tiek atpalaiduojančiam poilsiui, tiek ir tuomet, kai užsukus gausesniam būriui svečių, pritrūksite kėdžių. Sėdmaišiai ir pufai stebina ryškiomis spalvomis ir netikėtais dizaino sprendimais, todėl juos lengvai galima paversti bet kokio interjero akcentu.

Kaip išsirinkti pufą?

Pufai tarnauja ne tik kaip sėdima vieta prie kavos stalelio, tačiau dažnai atlieka ir praktišką funkciją. Pufai su daiktų dėže praktiškas sprendimas norint sutaupyti vietą mažesniuose namuose. Prekių kataloge išvysite įvairių spalvų, formų pufus, kurie dera įvairių stilių ir interjero namuose. Tereikia išsirinkti patinkantį. Pravartu iš anksto nuspręsti, kuriame kambaryje pufikai bus naudojami – taip greičiau apsispręsite ir dėl dizaino, ir dėl dydžio. Jei turite mažiau vietos, daugiau dėmesio teks skirti išmatavimams, o jei erdvės nereikia taupyti, galite susikoncentruoti į patogumą, kurį užtikrins pufai su atlošu ar kiti panašūs variantai. Pufai internetu pateikiami su tiksliais dydžių išmatavimais, tad labai greitai galėsite priimti sprendimą.

Žavingi ir stilingi, lengvučiai bei dailučiai pufai praskaidrins Jūsų kasdienybę spalvomis bei maksimaliu komfortu – naudokite juos ne tik sėdėjimui, bet ir daiktų saugojimui. Mūsų internetinėje parduotuvėje – įvairių spalvų, dydžių, formų pufai, su ratukais ar be jų. Puikiai tiks svetainei, vaikų bei jaunuolio kambariui, miegamajam ar kitoms jūsų namų erdvėms.

bottom of page