top of page

LOVOS

Lovas gaminame individualiai pagal užsakymą, kuomet yra suderinami visi baldo aspektai:

matmenys, patalynės dėžės poreikis, audinio spalvos bei raštai, lovos kojelių forma ir spalva, papildomi dekoro elementai.​

Lovas taip pat gaminame pagal nuotraukas ir brėžinius. Jei turi išsvajotos lovos viziją, atsiųsk ją!

KOKO baldų vadybininkė (-as) paruoš pasiūlymą tavo baldo gamybai.

Lovų gamyba

Kokybiškam miegui reikalingi įvairūs akcentai, tačiau ergonomiškos ir patogios lovos yra vienas svarbiausių. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite didelį pasirinkimą įvairaus dydžio bei dizaino lovų, kurios garantuos malonų poilsį. Rinkdamiesi atsakingai įvertinkite kambario plotį bei baldo dydį. Klasikinės, modernios, skandinaviško ir t.t., stiliaus lovos jūsų namams, su patalynės dėže ar be, stilingais metalo ar solidžiais medienos rėmais. 

Miegamojo lovos

Daugelis sutiktų, jog kokybiškas miegas iš dalies priklauso nuo geros miegamojo lovos. Iš tikro, galima gyventi be spintos, lentynos, paveikslo, tačiau be šio baldo išgyventi nepavyks. Tad jei prireikė šio miegamojo baldo, nedelskite, rinkitės iš geriausių mūsų pasiūlymų ir užsitikrinkite išties kokybišką poilsį savo namuose. Pasirinkimų šiuo atveju išties pakankamai daug, tad dažnai iškyla klausimas, kaip išsirinkti šį baldą – atkreipę dėmesį į kelis pagrindinius aspektus, atsakymą surasite kur kas greičiau.

Miegamojo lovos dydis

Pradėkite nuo dydžio – pagalvokite ar miegosite vienas, ar dviese ir kokio pločio baldas užtikrintų patogų miegą? Lietuvoje vyrauja keli standartai: dvigulė 160 -180 cm pločio, siauresnė dvigulė 140 cm bei viengulė 80-120 cm pločio.

Dvigulio baldo tikrai prireiks miegantiems su antrąja puse, tačiau jeigu esate vienas, miegamajame kambaryje vietos yra pakankamai daug ir mėgstate miegoti plačiau, taip pat vertėtų pasvarstyti apie tokį variantą. Tuo labiau, jog šiuos baldus namuose keičiame pakankamai retai, tad verčiau iš anksto pasirūpinti šiek tiek didesniu variantu. Svarstydami, ar Jūsų namams labiau tiks dvigulė lova 160x200, 140x200, 180x200, 200x200, ar verčiau rinktis kitą variantą, įvertinkite miegamojo dydį: jei vietą reikia labai taupyti, geriau apsiriboti kuo mažesniais modeliais.

Žinoma, tuomet, kai reikės miegamojo lovos jaunuolio kambariui ar kitai mažesnei patalpai, patogiam poilsiui gali užtekti ir mažesnio baldo. Tokiais atvejais ypač praverčia ištraukiama lova, tachta ar kiti panašūs variantai.

Miegamojo lovos ilgis taip pat svarbus elementas. Jei esate aukštesnis už statistinį krepšinio šalies pilietį, tuomet ieškokite ilgesnio nei 200 cm ilgio gaminio. Šie baldai dažniausiai parduodami be čiužinių, tad standartinio dydžio gaminio pasirinkimas užtikrina, jog lengvai rasite ir čiužinį. Siekiant maksimalaus komforto, įtakos gali turėti ir miegamojo lovos aukštis, tačiau šis kriterijus labiausiai priklauso nuo asmeninių įpročių ir poreikių. Vis dėlto, jei seną baldą keičiate nauju, pagalvokite, ar būtų patogu miegoti žemesniame ar mažesniame aukštyje – tuomet būsite tikri, jog pasirinkote tinkamiausią modelį.

bottom of page