top of page

KĖDĖS

Kėdės

Klasikinės valgomojo kėdės

Šių baldų dizainas – taip pat svarbus kriterijus. Nors gražaus baldo sąvoką kiekvienas suvokia skirtingai, visgi, yra tam tikri niuansai, kuriuos reikėtų žinoti. Šie gaminiai gali būti įvairių spalvų ir modelių, siūlomos gražios valgomojo kėdės su atlošu arba be jo, aptrauktos medžiaga arba oda ir pan. Rinkdamiesi tinkamiausias virtuvines kėdes pagalvokite apie tai, ar jos derės prie Jūsų virtuvės dizaino, turimo virtuvinio stalo ir kitų virtuvės baldų.

Jeigu ieškote tradicinių variantų, Jums patiks klasikinės kėdės virtuvei – plėtojant tokią pačią stilistiką, toks sprendimas tikrai turėtų pasiteisinti. Nors modernus stilius yra rimtas konkurentas, daugelis vis dar lieka ištikimi labai žavingoms klasikinėms idėjoms. Neretai yra paranku rinktis virtuvės baldų komplektą – tokiu atveju nereikės gaišti laiko, ieškant tinkamiausių virtuvės kėdžių.

Kėdės internetu

Siūlome galimybę taupyti ir savo brangų laiką – valgomojo kėdės internetu užsakomos vos per kelias minutes, o po to yra pristatomos Jūsų pasirinktu būdu. Tad pamatę, jog valgomojo kėdės su akcija, gerai pagalvokite – galbūt atėjo laikas šiek tiek atsinaujinti? Svarbiausia, kad naujosios virtuvės baro kėdės (valgomajam ar miegamajam)patiktų Jums – tai pagrindinis reikalavimas svajojantiems apie jaukią namų erdvę.

Kėdės – būtinas valgomojo ar virtuvės akcentas, tačiau taip pat puikiai papildys ir bet kurią kitą jūsų namų erdvę. Pas mus rasite didelį pasirinkimą įvairių dydžių, stilių, spalvų bei dizaino sprendimo kėdžių. Jei reikalingos bent kelios kėdės,  rinkitės spalvų ar formų – taip  savo namams suteiksite įvairovės. Vertinantiems komfortą, puikiai tiks kėdės su paminkštinimu arba itin plačiais atlošais nugarai ar rankoms. 

bottom of page