top of page

FOTELIAI

Fotelius gaminame individualiai pagal užsakymą, kuomet yra suderinami visi baldo aspektai:

matmenys, audinio spalvos bei raštai, fotelio kojelių forma ir spalva, papildomi dekoro elementai.​

Fotelius taip pat gaminame pagal nuotraukas ir brėžinius. Jei turi išsvajoto fotelio viziją, atsiųsk ją!

KOKO baldų vadybininkė (-as) paruoš pasiūlymą tavo baldo gamybai.

Foteliai – patogumo ir estetikos garantas jūsų namuose. Rinkitės masyvius arba minimalistinius, su plačiais atlošais rankoms ar galvai, įvairių spalvų, dydžių bei stilių fotelius. Puikiai tiks ne tik svetainei, bet ir valgomajam, darbo ar jaunuolio kambariui. Rinkdamiesi įvertinkite, kokią apkrovą gali atlaikyti baldas.

Fotelis

Siekiantiems ekonomiškumo, puikiai tiks foteliai su miegojimo funkcija ar daiktų, patalynės laikymo dėže. Tai išties komfortiškas baldas, suteikiantis namams išskirtinumo, paįvairinantis interjerą. Svajingai pagalvojus apie fotelį, kyla mintys apie senolę, ramiai įsitaisiusią ir mezgančią žieminį šaliką, o išskleidžiamas fotelis kelia mintis apie tėtį, užmigusį skaitant laikraštį. Foteliai-krėslai nublokš į vaiko supimą primenančias mintis, o klasikiniai foteliai primins apsilankymą viešbutyje ar seansą pas grožio specialistą.

Ieškantiems ypatingo komforto ir laisvės  – foteliai internetu

Svetainės fotelis – išskirtinė interjero detalė, paverčianti namus poilsio ar elegancijos oaze. Toks baldas gali tarnauti ir kaip kėdė prie stalo, ir kaip poilsio elementas skaitant knygą ar tiesiog – geriant kavą, žiūrint televizorių, tad planuodami savo namų erdvę pagalvokite apie vienokį ar kitokį gaminį, pripildysiantį jūsų namus jaukumu. Kėdės-foteliai, miegami ar masažiniai foteliai – vienas iš jų, ar visi kartu, pakeis jūsų gyvenimą. Net nekyla abejonė, jog tokie gaminiai kiekvienam būstui suteikia ne tik jaukumą, bet ir savitą, išskirtinį stilių. Klasikiniai baldai suteikia pakilų prabangos jausmą, o modernūs – spinduliuoja rafinuotumu ir primena apie oru sklindančias novatoriškas atmosferos bangas.

bottom of page