top of page

VALGOMOJO STALAI

Valgomojo stalai

Įvairių dydžių, formų, spalvų bei stilių stalai stilingai jūsų kasdienybei. Išsirinkite tinkamiausią stalą virtuvei, svetainei, valgomajam ar bet kuriai kitai namų patalpai jau dabar. Jei norite sutaupyti erdvės  ir vertinate ekonomiškumą, jūsų dėmesį turėtų patraukti transformuojami stalai (prireikus galėsite padidinti naudingą plotą) arba stalai su lentynėlėmis (galėsite laikyti daiktus).

Labai svarbu, kad prie naujojo baldo patogiai susėsti galėtų visa šeima, o vietos pakaktų ir kitiems gaminiams, ir patogiam praėjimui. Valgomojo stalo dydį sufleruoja šeimos narių skaičius, patalpos erdvė – dažnai norima, kad jis neužimtų visos erdvės, bet kartu turi būti pastatytas taip, kad būtų patogu. Tad tikriausiai net nereikia sakyti, jog dydis šiuo atveju atlieka kone svarbiausią vaidmenį, tačiau matmenų gausa neteks nusivilti. Jei namuose valgytojų nedaug, tačiau svečių dažniau ar rečiau sulaukiate ir laužote galvą, ar pirkti didesnį, ar mažesnį valgomojo stalą, idealus variantas yra toks stalas, kurį prireikus galima išskleisti ir padidinti.

Jei erdvė maža, valgančiųjų nedaug, galima stalą pristumti prie sienos ir taip sutalpinti stalą net itin mažoje patalpoje. Jums geriausiai tiks maži staliukai – tokie modeliai tiks jaukiems pasisėdėjimams ir užtikrins, kad pakankamai vietos liks kitiems valgomajame naudojamiems baldams. Šiuo metu naujos statybos daugiabučiuose namuose neretai virtuvė būna sujungta su svetaine, todėl ir valgomojo stalas gali atlikti ir daugiau funkcijų, galbūt prie jo bus ne tik valgoma – apie tai irgi verta pagalvoti perkant stalą ir ieškant jam erdvės namuose.

Tiems, kurie ieško vietą taupančių sprendimų ar tiesiog nori sukurti įdomesnę aplinką, taip pat patinka ir kavos staliukai. Tokie baldai dažniausiai nereikalauja daug kambario erdvės, tačiau sėkmingai atlieka net kelias funkcijas. Juos pritaikysite kelių žmonių sėdėjimui arba panaudosite kaip barą – tokia idėja puikiai pasitarnaus vakarėlių metu.

Stalai pigiau internetu

Užsakymo procesas trunka vos keletą minučių, o Jums dėl to net nereikia išeiti iš namų – jei vertinate efektyvius sprendimus, toks apsipirkimo būdas paliks Jums teigiamą įspūdį. Beliks surasti visus poreikius atitinkančius ir labiausiai patinkančius baldus – jie neilgai trukus bus pristatyti į Jūsų namus. Nepamirškite, jog akcijų metu net ir labai kokybiški, papildomų funkcijų turintys, pavyzdžiui, valgomojo stalai (iš medžio, stiklo ir kitų medžiagų) parduodami daug žemesne kaina. Be to, suteikiame galimybę juos pirkti išsimokėtinai, lizingu ir taip už prekes atsiskaityti dalimis.

bottom of page