top of page

SOFOS

Sofas gaminame individualiai pagal užsakymą, kuomet yra suderinami visi baldo aspektai:

matmenys, miegamojo mechanizmo poreikis, audinio spalvos bei raštai, sofos kojelių forma ir spalva, papildomi dekoro elementai.​

Sofas taip pat gaminame pagal nuotraukas ir brėžinius. Jei turi išsvajotos sofos viziją, atsiųsk ją!

KOKO baldų vadybininkė (-as) paruoš pasiūlymą tavo baldo gamybai.

SOFŲ GAMYBA

Sofa

Sofos – vienas populiariausių baldų, puikiai tiksiantis tiek svetainėje, tiek darbo ar jaunuolio kambaryje, tiek miegamajame. Pas mus rasite įvairaus dydžio bei dizaino sprendimų sofų, vienspalvių bei daugiaspalvių, išsiskirsiančių iš interjero ar tapsiančių  harmoninga  jo dalimi.

Sofa-lova

Vertinantiems komfortą bei ekonomiškumą, puikiai tiks sofos, kurias vos per kelias akimirkas galima paversti kokybiškam miegui skirtu baldui, su patalynės dėže arba be jos.

Sofos lovos mechanizmas, dydis ir kiti svarbūs kriterijai: į ką būtina atsižvelgti?

Tam, kad naujasis baldas visapusiškai pateisintų visus lūkesčius, pirmiausia turėtumėte apgalvoti kelis svarbiausius niuansus:

  • Tipas. Nesuklysime teigdami, kad svetainės sofos lovos su miegamu mechanizmu yra kone populiariausias pasirinkimas, leidžiantis ne tik jaukiai prisėsti, bet ir patogiai prigulti. Visgi, asortimente Jūsų laukia ir daugiau variantų, tiek kalbant apie išsiskleidimo būdus, tiek apie modelius, nesiūlančios tokios funkcijos. Gal patogiai norėsite ištiesti kojas ar atlošti nugarą, o gal ieškosite kuo paprastesnio ir pigesnio modelio? Bet kuriuo atveju tikrai turėsite ko pasirinkti. Apsižvalgykite ir išsirinkite tinkamiausią!

  • Dydis. Trivietė, dvivietė sofa lova – pirkti dabar galima pačių įvairiausių dydžių variantus. Tačiau pirmiausia patartina įvertinti kambario dydį. Nors didesnis baldas užtikrins daugiau sėdimų vietų, įsitikinkite, kad jis netrukdys patogiam praėjimui ir paliks pakankamai vietos kitiems daiktams. Jei mažoje erdvėje norisi sutalpinti kuo daugiau žmonių, rinkitės atlošų neturinčius variantus: taip ant šio baldo tilps daugiau svečių. Visgi, pagalvokite ir apie jų komfortą – kartais verta pasirūpinti papildomais nedideliais baldais (pavyzdžiui, pufais), kuriuos ištrauksite tik tuomet, kai jų prireiks. O kasdieniam naudojimui skirtas baldas turėtų būti patogus Jums ir Jūsų šeimai.

  • Apdaila. Elegantiškasis veliūras, komfortiškasis gobelenas, natūrali ar dirbtinė odinė sofa (lova, fotelis ar kiti tipai) – nuo šio pasirinkimo priklausys ne tik baldų išvaizda, bet ir papildomos ypatybės. Pavyzdžiui, natūrali oda padės išvengti alerginių reakcijų, o dirbtinė nustebins savo atsparumu. Gobelenas džiugins patogumu, o veliūras stebins ne tik paprasta priežiūra, bet ir išskirtine išvaizda – tokie baldai svetainėje tikrai neliks nepastebėti.

  • Papildomos funkcijos. Miegamos sofos lovos svetainei ar kasdieniam naudojimui kitose patalpose nėra vienintelis praktiškai erdvę išnaudoti leidžiantis variantas. Taip pat turėsite galimybę rinktis baldus su patalynės dėže, itin kompaktiškus fotelių tipo variantus ar ypatingu patogumu garsėjančius reglainerius. Pagalvokite, koks variantas Jums patiktų labiausiai ir susipažinkite su jį jau išbandžiusiųjų apžvalgomis bei atsiliepimais. Surinkę daugiau informacijos, daug paprasčiau nuspręsite, koks variantas iš tiesų yra vertas Jūsų dėmesio.

bottom of page