top of page
  • KOKO BALDAI

Kaip išsirinkti tinkamiausią baldinį audinį?


Sukurti išskirtinį ir jaukų interjerą savo namuose gali būti iššūkis, tačiau tinkamų baldinių audinių pasirinkimas gali suteikti tau galimybę sukurti norimą atmosferą. Dalinamės keletu naudingų patarimų, padėsiančių atrasti tobulai derantį audinį minkštiems baldams:
1️⃣ Spalvų žavesys: Kai renkiesi baldinius audinius, tyrinėk juos skirtingose apšvietimo sąlygose. Pažvelk, kaip audiniai keičia atspalvius lempų apšvietime, dienos šviesoje ir net tamsesniuose kambario kampuose. Veliūriniai gobelenai minkštiems baldams gali netgi keisti spalvas priklausomai nuo krentančios šviesos kampo. Pasirink audinį, kuris harmoningai dera su tavo interjero spalvomis ir sukuria norimą nuotaiką.
2️⃣ Blizgumas ir tekstūra: Audiniai skirti minkštiems baldams gali turėti skirtingą paviršiaus blizgumą ir tekstūrą. Matiniai audiniai suteikia skandinaviškų ir modernių stilių baldams natūralumo ir ramybės jausmą, o blizgūs audiniai gali pridėti rafinuotumo ir elegancijos, puikiai dera su klasikiniais ar išskirtiniais interjerais. Rinkis audinį, kuris atitinka tavo namų stiliaus viziją ir pridės individualumo.
3️⃣ Funkcionalumas ir ilgaamžiškumas: Ne tik išvaizda, bet ir audinio funkcionalumas yra svarbus faktorius. Jei planuoji minkštų baldų paskirtį ne tik kaip dekoro elementą, bet ir skirtą kasdieniam naudojimui, svarbu įvertinti audinio praktiškumą. Pasirink baldinį audinį, kuris yra atsparus dėvėjimuisi, lengvai valomas ir atlaiko kasdieninius iššūkius. Jei turi augintinių, įsitikinkite, kad audinys atsparus jų nagams.
Apsilankyk mūsų baldų salonuose, kur suteiksime daugiau informacijos apie baldinius audinius, aprodysime juos bei patarsime, kas geriausiai tiks tavo namams!

118 peržiūrų0 komentarų

Comments


bottom of page