Minkštasuoliai biurui

Minkštasuoliai – ne tik praktiškas, bet ir ypač stilingas elementas, kuriantis solidumo bei prabangos įvaizdį. Rinkitės minkštasuolį prieškambariui, miegamajam ar bet kuriai kitai namų erdvei. Įvertinkite, keliems žmonėms jis turėtų būti skirtas, o taip pat – ar reikalinga daiktų laikymo funkcija? Pas mus rasite įvairių dydžių, spalvų, formų bei stilių minkštasuolių. 

Minkštasuolių stilius

Beveik šimtmetį siekiančios modernaus interjero tendencijos gyvos ir šiais laikais – tokie sprendimai ypač dažnai pasirenkami kuriant baldų dizainą. Šis stilius leidžia sukurti erdvų, šviesų ir patogų kambarį, priimtiną šiuolaikiniu ritmu gyvenantiems žmonėms.

Pirmiausia dėmesį atkreipia itin griežtos minkštasuolių baldų formos ir paviršius. Tai vieni ryškiausių modernių baldų bruožų: švarios, tiesios linijos ir minimalus kiekis papildomų detalių geriausiai apibūdintų šio stiliaus gaminius. Papuošimų, aksesuarų, švelnių kreivių ar apvalių kraštų apdailoje praktiškai neišvysime. Tačiau tai nereiškia, jog modernūs baldai negali būti įdomūs – net ir naudojant griežtas geometrines linijas, galima sukurti aplinką pagyvinančių asimetrijų ar abstrakcijų.