top of page

KAMPAI

Minkšti kampai – ne tik patrauklus, bet ir ypač praktiškas pasirinkimas jūsų namams. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite didelį pasirinkimą įvairių dydžių, formų, stilių bei spalvų kampų. Kad išsirinkti būtų lengviau, atkreipkite dėmesį, kiek žmonių šis baldas turėtų sutalpinti. Vertinantiems ekonomiškumą, puikiai tiks kampai su miegojimo funkcija bei patalynės laikymo  dėže. 

Minkšti kampai

Nebrangūs minkšti kampai

Odiniai, gobeleniniai, veliūriniai ir kiti kokybiški bei stilingi minkšti kampai Jūsų laukia mūsų el.parduotuvės asortimente. Nesvarbu, ar Jus domins prabangūs minkšti kampai, ar ieškosite paprastesnių, į aplinką įsiliejančių sprendimų, čia visada bus iš ko pasirinkti. Tai - itin funkcionalūs baldai, kurie tiks ne tik į jūsų svetainę, bet ir į vaikų kambarį ar svečių zoną. Įsigykite praktišką baldą ir suprasite, sofos-kampai – ilgaamžiai, tvirti ir praverčiantys įvairiausiose gyvenimo situacijose.

Nauji minkšti kampai su miegamu mechanizmu

Net jeigu namie turite užtektinai kambarių, kuriuose miega jūsų šeimos nariai, visada pravartu įsigyti miegamą mechanizmą turintį baldą. Klausite, kodėl? Juk niekada negali žinoti, kada užklys svečiai ar giminės. Be to, svetainės kampai pasitarnaus ir tada, jeigu apsirgtų vienas iš namiškių. Negana to, kampas-lova ­dažniausiai turi ir patalynės dėžę, kurią galėsite priturtinti įvairiausiais daiktais, kuriems nerandate vietos spintoje ar sandėliuke. 

bottom of page