Biuro kėdės

Kėdės – būtinas biuro akcentas, tačiau taip pat puikiai papildys ir bet kurią kitą jūsų ofiso erdvę. Pas mus rasite didelį pasirinkimą įvairių dydžių, stilių, spalvų bei dizaino sprendimo kėdžių. Jei reikalingos bent kelios kėdės,  rinkitės spalvų ar formų – taip  savo namams suteiksite įvairovės. Vertinantiems komfortą, puikiai tiks kėdės su paminkštinimu arba itin plačiais atlošais nugarai ar rankoms. 

Kokybiškos biuro kėdės

Ilgą laiką sėdint ant kėdės, sunku išlaikyti taisyklingą kūno padėtį – ilgainiui tai turi įtakos ir mūsų sveikatai, ir netgi bendram produktyvumui. Visai nesvarbu, ar ilgas valandas atsisėdus tenka praleisti darbe, ar namuose prie rašomojo, kompiuterio stalo, maksimalų komfortą gali užtikrinti tinkamai pasirinkta kėdė.

Ofiso kedės pigiau

Vienas iš svarbiausių patogios biuro kėdės pasirinkimo kriterijų yra jos aukštis. Svarbu, kad dauguma biuro baldų ir kėdžių, jūsų ofise būtų reguliuojamo aukščio. Renkantis ofiso baldus, svarbu išsiaiškinti, koks gali būti jų maksimalus aukštis ir pasistengti kuo ergonomiškiau juos pritaikyti konkrečioms darbo vietoms, pagal jūsų darbuotojų poreikius. Svarbu tai, kad biuro kėdė lengvai reguliuotųsi ir būtų lengvai pritaikoma, atsižvelgiant į žmogaus ūgį ir sudėjimą. Sėdint ant kėdės, kojos turi patogiai remtis į grindis, o nugara – atsiremti į kėdės atlošą.